slide_mon

Monitoring auta 24/7

W drodze do pracy, na zakupy czy weekendowy wyjazd – samochód jest z Tobą niemal przez cały czas. Doskonale to wiemy i rozumiemy. Dlatego chcemy ułatwić Ci jego ochronę oraz monitoring.

Poznaj usługę Wypróbuj za darmo


 

Zobacz filmy z naszym udziałem

 

Przejdź do galerii

Dbamy o bezpieczeństwo

mon_tarcza

Z monitoringu Gdzie Jest Auto można korzystać już w sieciach Orange i Plus. Wkrótce dołączą do nas inni operatorzy!

Poznaj usługę

Prasa o nas

 

W 3 sekundy dziecko może wezwać pomoc

Co zrobić, aby nie była konieczna akcja poszukiwania dziecka, taka jak poszukiwanie ośmioletniego chłopca w lesie w okolicy Woli Wereszczyńskiej. Chłopiec spędził chłodną noc w lesie.
 
więcej

 

Majowe wycieczki z telefonem

Majowe słońce zalewa ulice mniejszych i większych miast. Warto porzucić samochody i przesiąść się do środków komunikacji miejskiej, wybrać się na wycieczkę lub po prostu delektować spacerami. Wybrałem kilka aplikacji, które – mam nadzieję – pozwolą Wam na lepszą organizację podróży. Tych małych i tych dużych.
 
więcej

 

Gdzie jest dziecko?

Wielokrotnie już pisałem na temat w pełni niewykorzystywanych jak dotąd w Polsce, usług LBS (Location Based Services). Sytuacja być może odmieni się dzięki firmie Locon, która to wprowadziła na rynek usługę „Gdzie jest dziecko”.
 
więcej

 

Gdzie jest dziecko? – nowa usługa

Firma Locon wprowadziła na rynek nową mobilną usługę – „Gdzie jest dziecko”, która pozwala rodzicom na lokalizację dzieci. Usługa obecnie dostępna jest dla abonentów sieci Plus oraz użytkowników Simplus i mixPlusa.
 
więcej

 

Wielki rodzic patrzy

Czy gmeranie w telefonie dziecka jest OK? Dla Amerykanów to oczywiste. A w Polsce? A komórka dziecka? Jak często ją sprawdzasz? – pyta nagle Kathleen. Nie miałem wiele do powiedzenia. Moje dziecko chodzi do polskiej podstawówki, gdzie jest zakaz przynoszenia komórek. – I bardzo dobrze! Myślę, że do 12. roku życia komórka nie jest dzieciakowi do niczego potrzebna – cieszy się Kathleen.
 
więcej

 

Sprawdź, gdzie jest Twoje dziecko

Jeden SMS i dowiesz się, co robi pociecha.
 
więcej